Що таке еко-шкіра взуття

взуття з еко шкіри

Взуття з еко шкіри – сучасне та довготривале. З еко шкіри виробляють майже весь спектр взуття, це можуть бути кросівки, кеди, мокасини, снікерси, черевики та чоботи. Виробляють це взуття для жінок, чоловіків та дітей. Взуття з еко шкіри підходить для спорту, офісу та вулиці. Воно не промокає під дощем, не сохне на сонці, не тріскається на морозі.

Що таке еко шкіра

Еко шкіра це штучний, синтетичний матеріал, з якого роблять верх взуття. Складається еко шкіра з двох шарів. Базовий, нижній шар – це тканина натуральна або штучна, на неї пресується верхній шар – пористий поліуретан.

Завдяки цьому поєднанню, виробникам вдалось зробити матеріал який має багато переваг. Еко шкіра дихає, завдяки чому ноги у взутті з екошкіри не пітніють. Еко шкіра дешевша ніж натуральна шкіра. Гіпоалергенна, тобто у цьому взутті не розвивається алергія. Не має, специфічного для шкіри, запаху. Еко шкіра більш м’яка, гнучка та легша, ніж натуральна, в ній набагато приємніше ходити.

Має доволі довгий термін використання. При належному догляді, взуття з еко шкіри прослужить 5-8 років. Завдяки своїм матеріалам екошкіра не вбирає вологу, як взуття з натуральної шкіри, через що її легше сушити.

Але все ж таки еко шкіра має і недоліки. Через те, що вона має за основу тканину, вона дуже погано розтягується. Якщо ви купили взуття з еко шкіри меншого розміру ніж вам треба, то розносити його буде дуже складно. Еко шкіра боїться гострих предметів. Натуральна шкіра краще протистоїть їм. Еко шкіру доволі легко проколоти чи розірвати, зачепившись за цвях чи арматуру.

Чому еко-шкіра

Акцент на слові Еко зроблений для того, щоб показати, що цей матеріал абсолютно безпечний для людини, яка буде його використовувати. А слово шкіра використовується тому що, поверхня зроблена під рельєф натуральної шкіри і покликана конкурувати з нею.

Як відрізнити взуття з еко-шкіри

У еко шкіри є два конкуренти з якими її часто плутають – це натуральна шкіра та шкірозамінник (кожзам). Це різні матеріали і їх треба відрізняти. При виготовленні шкірозамінника для верху використовують ПВХ, цей матеріал дешевший ніж поліуретан, але і якості набагато слабші. Шкірозамінник тримається один рік, можливо два, екошкіра 5-8 років. Шкірозамінник тріскається при згинанні, та боїться нагріву, від сонця чи обігрівача.

Найшвидший спосіб відрізнити еко-шкіру від шкірозамінника чи натуральної шкіри, просто подивитись на ціну. Еко-шкіра дешевша за натуральну шкіру, але дорожча за шкірозамінник, приблизно у два рази. Якщо до прикладу взяти шкіряні черевики за 3000 гривень, такі самі черевики з еко шкіри будуть коштувати 1500 – 1700 гривень, а черевики зі шкірозамінника будуть мати ціну 500-700 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *